هر طرح و رنگی از کاغذ دیواری اتاق خواب را که بخواهید در کالکشن های اکسون می توانید پیدا کنید. اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی انتخاب طرح و رنگ دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آنها بر اساس سلیقه شما و دکوراسیون اتاق خواب شما بهترین کاغذ دیواری را انتخاب می کند.

 

شماره تلفن‌های اکسون دکور: 02126153417 02126153735


 

برای خرید کاغذ دیواری اتاق خواب به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

کاغذ دیواری معمولاً برای اتاق‌هایی که زمان زیادی در آن سپری می‌کنید مانند اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب مناسب است. کاغذ دیواری در اتاق خواب شما یک فضای دلپذیر و لوکس ایجاد کرده و برای اتاق خواب‌های کوچک و تاریک راهی عالی برای روشن کردن اتاق است. چه در حال راه‌اندازی یک اتاق جدید یا بازسازی فضای داخلی خانه هستید، کاغذ دیواری اتاق خواب، سبک و ذوق ویژه‌ای به اتاق شما اضافه می‌کند.

نصب کاغذ دیواری آسان است و با کمی حوصله می‌توانید خودتان این کار را انجام دهید، البته اگر تخصص کافی ندارید از یک متخصص حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید. در ادامه لیستی از نکاتی که قبل از خرید کاغذ دیواری اتاق خواب باید درنظر داشته باشید، آورده‌ایم:

 

کاغذ دیواری برای یک اتاق خواب کوچک

انتخاب کاغذ دیواری برای یک اتاق کوچک می‌تواند کمی چالش برانگیز باشد، اما با کمی دقت و احتیاط می‌توان آن را با موفقیت انجام داد. کارشناسان طراحی داخلی توصیه می‌کنند برای اتاق‌های کوچک از کاغذ دیواری‌های تیره با طرح‌های کوچک پرهیز کنید، زیرا این کار می‌تواند فضا را بسیار تاریک‌تر و ترسناک‌تر به نظر برساند. گزینه بهتر انتخاب کاغذ دیواری با الگوی بزرگ و کم حجم است، زیرا این کار می‌تواند توهم فضایی بزرگتر را ایجاد کند.

 

هزینه، مواد و دوام کاغذ دیواری اتاق خواب

هنگام تصمیم گیری برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب، فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفته شود. هزینه اغلب یک عامل تعیین کننده است، زیرا کاغذ به طور کلی ارزان تر از مواد دیگر است. با این حال، دوام و سهولت نصب نیز عوامل مهمی هستند که باید در نظر گرفته شوند. کاغذ به طور کلی ظریف‌تر و نصب آن دشوارتر از مواد دیگر است، اما می‌تواند انتخاب خوبی برای مناطق کم تردد و اتاق‌های کوچک باشد. سایر مواد، مانند وینیل یا پارچه، بادوام‌تر و نصب آن‌ها آسان‌تر است، اما ممکن است گران‌تر باشند. در نهایت، بهترین انتخاب به نیازها و ترجیحات خاص شما بستگی دارد.

 

استفاده از چاپ‌های کوچک برای کاغذ دیواری اتاق خواب

چاپ‌های کوچک می‌توانند راهی عالی برای افزودن جذابیت بصری به یک اتاق کوچک باشند. آن‌ها در فضاهایی که می‌خواهید احساس آرامش داشته باشید مانند اتاق خواب کودکان یا اتاق خواب‌های اصلی، بهترین عملکرد را دارند. چاپ‌های کوچک ممکن است در اتاق‌های بزرگتر مانند اتاق نشیمن گم شده و به مرور زمان محو شوند.

 

بزرگ کردن فضای اتاق با انتخاب کاغذ دیواری

اگر به دنبال بزرگتر نشان دادن یک اتاق کوچک هستید، کاغذ دیواری می‌تواند راهی عالی برای ایجاد توهم فضایی بزرگتر باشد. برای اتاق خواب کوچک یک کاغذ دیواری با رنگ روشن یا خنثی انتخاب کنید تا به انعکاس نور کمک کرده و اتاق را مطبوع و باز نشان دهد. از طرح‌های شلوغ یا رنگ‌های تیره که می‌توانند اتاق را کوچک‌تر کنند، خودداری کنید.

 

تکرار الگو

در هنگام نصب کاغذ دیواری، مهم است که توجه داشته باشید که آیا الگو به درستی تکرار می‌شود یا خیر. تکرار الگو فاصله بین الگوهای موازی روی کاغذ دیواری است. مهم است که مطمئن شوید که الگو به درستی تکرار می‌شود. تکرار الگو می‌تواند در هر جایی بین یک اینچ تا حتی کل عرض کاغذ دیواری باشد. برای الگوهای افقی، مهم است که اطمینان حاصل شود که طرح با هر دو طرف نوار مطابقت دارد. الگوهای هندسی نیاز به دقت بیشتری دارند. طرح‌های دارای گل نیازی به تکرار الگو ندارند.

 

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب با سقف کوتاه

اتاق ممکن است کوچکتر از آنچه هست به نظر برسد و کاملاً احساس خفگی داشته باشد. برای بلندتر نشان دادن سقف اتاق، می‌توان از کاغذ دیواری‌های مخصوص با گرادیان رنگ از تیره به روشن استفاده کرد. راه راه‌های عمودی نیز تأثیر مشابهی دارند. رنگ آمیزی سقف به رنگ سفید یا رنگ روشن با تضاد شدید نیز توهم ارتفاع را ایجاد می‌کند.

 

انواع مدل کاغذ دیواری مناسب برای اتاق خواب

نوع کاغذ دیواری‌ای که برای اتاق خواب خود انتخاب می‌کنید بسته به سبک چیدمان اتاق خواب و دکوراسیونی که از قبل طراحی و انتخاب کرده اید متفاوت خواهد بود. انواع مدل‌های کاغذ دیواری اتاق خواب عبارتند از:

  • کاغذ دیواری ساده برای اتاق خواب

اگر اتاقی با فضایی کوچک دارید، طرح‌های ساده برای شما مناسب هستند. هرچه طرح کاغذ دیواری اتاق خواب ساده‌تر باشد، اتاق شما بزرگتر به نظر می‌رسد. شما می‌توانید در کنار یک کاغذ دیواری ساده، از یک کاغذ دیواری طرح دار نیز استفاده کنید. کاغذ دیواری طرح دار معمولاً پشت سر تخته یا پشت دیواری که میز آرایش را قرار می‌دهید نصب می‌شود. در نهایت سعی کنید روی دو یا یک دیوار اتاق خواب کاغذ دیواری طرح دار نصب کرده و دو دیوار دیگر را ساده نگه دارید تا فضای اتاق شلوغ به نظر نرسد.

اگر می‌خواهید ساعت‌ها در اتاق خواب خود بخوابید و البته خواب خوبی داشته باشید، از کاغذ دیواری با رنگ‌های آرامش‌بخش استفاده کنید و فراموش نکنید که هر چه رنگ تیره‌تر باشد، فضا کم‌تر و کوچک‌تر به نظر می‌رسد.

  • کاغذ دیواری گلدار اتاق خواب

کاغذ دیواری گلدار با گل‌های بنفش که حس خوبی به محیط می‌دهد، می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. کاغذ دیواری‌های گلدار حس گرما و راحتی را به فضای اتاق اضافه می‌کنند. این نوع کاغذ دیواری در اندازه‌های مختلف وجود دارند که شامل گل‌های کوچک و بزرگ، گل‌های ساده و برجسته می‌باشد. برای طراحی داخلی هر اتاق خواب می‌توانید از کاغذ دیواری‌های گلدار برای طراحی آن استفاده کنید که در هنگام بیدار شدن از خواب احساس خوبی به شما بدهد و زمانی که در اتاق خواب استراحت می‌کنید احساس مثبتی در شما ایجاد شود.

  • کاغذ دیواری راه راه مناسب اتاق خواب

کاغذ دیواری راه راه دیوار را بلندتر نشان داده و سبکی کلاسیک را به فضا اضافه می‌کند. شما می‌توانید کاغذ دیواری راه راه را با کاغذ دیواری طرح دار ترکیب کرده تا دکوراسیون مدرن تری ایجاد کنید.

  • کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

کاغذ دیواری هندسی برای اتاق نوجوانان بسیار توصیه می‌شود. پسرها معمولاً طرح‌های ساده با رنگ‌های سرد را می‌پسندند. شما با انتخاب طرح‌های هندسی می‌توانید یک اتاق خواب با دکوراسیون سنتی و مردانه ایجاد کنید، به طوری که سبک و سیاق طراحی خود را نیز حفظ کنند.

  • کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه

دخترها معمولاً رنگ‌های شاد و جبغ را ترجیح می‌دهند. برای اتاق دخترانه نیز می‌توانید از طرح‌های هندسی و ژئومتریک استفاده کنید. طرح‌های گلدار و رنگارنگ در کنار طرح‌های ساده و شاد انتخاب مناسبی برای یک اتاق خواب دخترانه هستند. برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب دخترها، پیشنهاد می‌کنیم، انتخاب را به فرزند خود بسپارید.

  • کاغذ دیواری با طراحی چوبی برای اتاق خواب

در داخل یک اتاق خواب مدرن و باشکوه، کاغذ دیواری با طرح چوب پیدا خواهید کرد. این نوع کاغذ دیواری چشم هر فردی که وارد اتاق می‌شود را به خود جلب می‌کند. این نوع حکاکی با طرح‌های مدرن فاصله چندانی ندارد و در عین حال فضای گرمتر و لطیفی را ایجاد می‌کند. حتی می‌توانید طرح چوب بیرونی را با کاغذ دیواری به خانه خود بیاورید و اتاق خوابی دنج و دلنشین برای خود بسازید.

 

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب به عوامل مختلفی از جمله جنس کاغذ، نوع آن، اندازه دیوارها و بسیاری هزینه‌های جانبی دیگر بستگی دارد. کاغذ دیواری‌ها علاوه بر رنگ، برندهای مختلفی نیز دارند. برندهای ایرانی از لحاظ قیمت و کیفیت با برندهای خارجی بسیار متفاوت هستند، به عنوان مثال کشور ایتالیا کاغذ دیواری را تولید می‌کند که از لحاظ قیمت بسیار گرانتر است.

از آنجایی که جنس کاغذ بر قیمت آن تاثیرگذار است، بنابراین کاغذهای ساده نسبت به سایر جنس‌ها ارزان‌تر هستند. کاغذهایی که حاوی یک لایه وینیل هستند به دلیل استحکام بالاتر، کمی گران‌ترند. این کاغذ‌ها همچنین قابلیت شستشو دارند. برخی مسائل دیگر مانند اکلیلی بودن یا مخملی بودن نیز بر قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب تاثیرگذار هستند.

به طور کلی قیمت نهایی که برای کاغذ دیواری تخمین زده می‌شود، قیمت رولی محصول است. رول کاغذ دیواری بین 10 الی 15 متر طول و با عرض‌هایی به اندازه 50 سانتی‌متر الی 1 متر متغییر است. شما می‌توانید پس از اطلاع از قیمت رول، بر اساس مساحت اتاق، قیمت کاغذ دیواری را محاسبه کنید.

 

خرید آنلاین کاغذ دیواری اتاق خواب

شما می‌توانید انواع طرح‌ها و مدل‌های کاغذ دیواری را به صورت آنلاین مشاهده کرده و پس از انتخاب طرح مورد نظر خود را سفارش دهید. ما در اکسون آماده ارائه انواع طرح‌ها و مدل‌های کاغذ دیواری اتاق خواب به شما هستیم.

در نهایت هنگام انتخاب کاغذ دیواری باید به نکات زیادی توجه کنید که با این نکات مطمئناً محصول مناسبی را دریافت خواهید کرد! اگر سوال یا نظری دارید، لطفا آن را با ما به اشتراک بگذارید.

 

واردات مستقیم کاغذ دیواری


 

نمایش بیشتر
در شبکه های اجتماعی نیز همراه ما باشید :
جهت کسب اطلاعات بیشتر از محصولات جدید به کانال‌های ارتباطی ما بپیوندید.